Het pakket wordt compleet geleverd inclusief de benodigde borduurstof, garens, patroon, naald en beschrijving.
De wol/acryl borduurgarens in de RIOLIS pakketten worden geproduceerd door het Italiaanse bedrijf Safil. Deze garens zijn gemaakt van 70% acryl en slechts 30% wol. De wol/acryl borduurgarens zijn beter weerstaanbaar tegen slijtage, de kleur blijft perfect en ze zijn minder allergeen. Wol/acryl borduurgarens zijn erg zacht, werken gemakkelijk om te borduren, zelfs voor de beginnende borduur(d)(st)er. En geeft een mooi zacht en mat resultaat.
Beschrijving:
Compleet pakket Diamond Mosaic by RIOLIS. Het pakket bevat hoogwaardig bedrukte canvas, voorgesorteerde vierkante steentjes, stylus pen, een sorteerbakje, een potje wax en duidelijke instructies. Het patroon op het canvas is voorbedrukt met speciale lijm. Plak eenvoudig de steentjes op het canvas volgens de symbolenlijst en maak zo een prachtig schilderij.
Diamond Mosaic by RIOLIS is powered by Diamond Dotz.
Beschrijving:
65% rayon / 35% gemetaliseerd polyester, 22,8 meter per kaartjes. Het kan gebruikt worden voor vele borduurtechnieken. Het is zacht en kringelt niet. Zeer prettig om mee te werken.
rg-pb88
€5,95
Er zijn nog geen reviews over dit product geschreven.
Beschrijving:
Klein borduurpakketje op 14 count aida (5,5 kr/cm). Het pakketje is compleet met ontwerp, stof, borduurgaren, naald en beschrijving. Inclusief passe-partout kaart van 88 x 114 mm met een ronde uitsnijding van 64 mm en envelop.
Beschrijving:
Compleet pakket Diamond Dotz.
Het pakket bevat hoogwaardig bedrukte canvas, voorgesorteerde Diamond Dotz, stylus pen, een bakje, een potje wax en duidelijke instructies.
Het patroon op het canvas is voorbedrukt met speciale lijm. Plak eenvoudig de Diamond Dotz op het canvas volgens de symbolenlijst en maak zo een prachtig schilderij.